DURMAZ İHRACAT
1998'den Beri
ÜRETİYORUZDurmaz İhracat ve İthalat Demir San.Tic.Ltd.Şti olarak 1998 yılından beri kutu profil, levha saç, rulo saç, galvanizli saç, köşebent, galvanizli tel başta olmak üzere tüm demir çelik ürünleri ve diğer bazı sektörlerde yürüttüğü ithalat ve ihracat faaliyetleri ile ülkemizin önde gelen dış ticaret firmaları arasındaki yerini almıştır.

Firmamız 2017 yılında dış ticaret faaliyetlerine ilave olarak Durmaz Çelik Sanayi ve Tic. A.Ş adı altında imalat sanayinde de yatırım yapma kararı almıştır. Bu doğrultuda Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi'nde 15.000m2‘si kapalı olmak üzere 50.000m2’lik fabrikasında toplamda yıllık 50 bin ton kapasiteli galvanizli tel, siyah tel, inşaat teli, panel çit gibi ürünlerin imalatı ile ilgili olarak makina, fabrika inşaatı ve altyapı işlerini tamamlamış ve 2019 yılında tam kapasite üretime başlamıştır.1988’den günümüze geçmiş ve geleceği birleştirerek sürekli gelişmeyi sürdürüyoruz!

Durmaz İhracat olarak kurulduğumuz ilk günden bu yana, işimizi en iyi şekilde yapmamızı sağlayacak insan gücüne, teknik bilgiye ve donanıma sahibiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutar ve sonuç odaklı çalışırız. İşimizi yaparken hedeflerimizi aklımızdan çıkarmayız. Sürekli yenilenen ve gelişen bir iş kültürüne sahibiz. Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla ilişkilerimizi süreklilik, karşılıklı güven ve dürüstlük esasına göre yürütürüz. Bu sebeple sadece şirketimize değil topluma karşı da sorumlu olduğumuzun bilinciyle çalışırız.